Виховна робота

Проект Моя країна - Україна.docx

ПЛАН РОБОТИ НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ 

 
 

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ДІТИ - ДІТЯМ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ"

   З метою підтримки дітей спеціального інтернату від 1-18 років, який розташований в Луганській області, село Гірське в зоні розмежування та дітей які опинились в складних життєвих обставинах до Дня Святого Миколая учні закладу підготували канцелярське приладдя, зошити, альбоми, кольоровий папір, картон, дитячу художню літературу, одяг, взуття, тощо.
 
 

Участь у Всеукраїнському проєкті Олександра Педана

 
Із метою залучення учнів до здорового способу життя, організації спортивних заходів, запобігання булінгу в шкільному середовищі, запроваджується Всеукраїнський проект "Junior Z". Другого жовтня 2021 року наші учні, під керівництвом вчителя фізичної культури Сливки Ірини Анатоліївни,  взяли участь у  проєкті . Здобувачі освіти отримали масу задоволення та емоцій!!!
 
 
 
 
 

Вивчаємо історію та мистецтво подорожуючи

     Цими віхідними вчителі та учні нашого закладу подорожували просторами Закарпаття. Поїдка  була цікавою та пізнавальною. Вразили своєю красою, архітектурою та звичаями  святоприображенський жіночий момонастир святих Кирила та Мефодія, замки Шернборнів у Чинадієво,  Сент-Міклош — пам'ятка архітектури XIV—XIX століть, замок Паланок у місті Мукачеве. 
       Учні з великим зацікавленням пройшлися вуличками міста Мукачеве, коштували візитівку Закарпатської кухні - бограч, на лісовій галявині, поблизу станції "Карпати", пекли хліб. Ця подорож традиційно організована нашими вчителями Отрощенко Віктором Івновичем та Марчук Юлією Миколаївною. 
 
 
 
 

 

 

Акція "Подаруй бібліотеці книгу" до всесвітнього дня бібліотек

  

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА 2021-2022 н.р.

                                                  
       
 

Свято квітів та врожаю

             
 

 

Останній дзвінок 2020-2021 н.р.

  
 
  
 

Участь у військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура")